Kategorie

Bakpol - Współpraca z producentem mebli

Bakpol s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa hali produkcyjno-magazynowej w Murowanej Goślinie oraz zakup wyposażenia i oprogramowania w celu wdrożenia wyników prac B+R oraz innowacyjnych rozwiązań produkcji mebli metalowych". Celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy Bakpol na rynku polskim i zagranicznym.

Planowane efekty:

  • Wzrost zatrudnienia we wspieranych
  • przedsiębiorstwach - 3 EPC
  • Liczba wprowadzonych innowacji produktowych - 3 szt.
  • Liczba wprowadzonych innowacji procesowych - 4 szt.
  • Liczba wprowadzonych innowacji nietechnologicznych - 3 szt.

Wartość projektu: 10 695 000,00 PLN netto

Dofinansowanie projektu z UE: 4 812 750,00 PLN

Firma Bakpol to renomowany producent mebli funkcjonujący na polskim rynku od dwudziestu lat, oferujący szeroką gamę najwyższej jakości mebli biurowych, magazynowych oraz warsztatowych. Są to różnego rodzaju szafki, biurka i stoły, których odbiorcami są zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, fabryki, placówki oświaty oraz instytucje.

Jako uznany producent mebli, podejmujemy współpracę zarówno z odbiorcami hurtowymi, jak i detalicznymi z całej Polski. Interesuje nas także współpraca z klientami indywidualnymi, nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale również z innych regionów kraju.

W naszych zakładach wszystkie produkty są wykonywane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami jakości, dzięki czemu wprowadzane na rynek meble cechują się trwałością, funkcjonalnością i wytrzymałością.

Współpraca z producentem mebli Bakpol to gwarancja satysfakcji i zadowolenia, a także obopólne, długotrwałe korzyści.

Do współpracy z producentem mebli Bakpol w szczególności zapraszamy: - inwestorów, - deweloperów, - producentów, - projektantów, - dostawców.

Firmy chętne do podjęcia współpracy z producentem mebli Bakpol zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Pytania dotyczące współpracy można również kierować na nasz adres email.


fundusze europejskie
samorząd wielkopolski
europejski fundusz rozwoju regionalnego