Kategorie

Codziennie dbamy o to, aby oferowane przez Nas produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem trwałości, funkcjonalności, jak i estetyki.

Jakość oferowanych mebli metalowych wpisana jest w misję funkcjonowania firmy Bakpol na polskim rynku, a jej skuteczność i efektywność jest przedmiotem nieustannej troski wszystkich pracowników i Zarządu firmy.

Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra sprawia, że jesteśmy w stanie nieustannie doskonalić naszą ofertę handlową pod względem wzornictwa, asortymentu oraz jakości wykonania.

Dobierając materiały do produkcji naszych wyrobów współpracujemy wyłacznie z niezawodnymi dostawcami gwarantującymi wysokiej klasy półprodukty - zamki Euro-Locks, najwyższego gatunku niemieckie blachy i farby.

Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością, a do każdego Klienta - indywidualnie wykonując nie tylko meble standardowe, lecz także pod wymiar. Dbamy o to, aby Klient mógł na bieżąco śledzić status swojego zamówienia począwszy od etapu projektowania, a skończywszy na terminowej dostawie realizowanej również na wskazany dzień i godzinę.

Wyrazem stałych działań naszej firmy na polu zarządzania jakością jest wdrożony i ciągle doskonalony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, który umożliwia nam ciągle ulepszanie naszej organizacji w każdym aspekcie jej działaności.

Wyroby naszej firmy są ponadto zgodne z wymaganiami dyrektyw CE.
fundusze europejskie
samorząd wielkopolski
europejski fundusz rozwoju regionalnego