Kategorie

Meble na wymiar

Tworzone przez nas meble na wymiar, cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Zamówienia realizujemy nawet w ciągu zaledwie 2 dni. Tak szybkie wywiązanie się ze zobowiązań wobec Klienta, umożliwia nam nowoczesny park maszynowy i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Produkowane przez nas meble na wymiar, są wykonane z najlepszych materiałów i z niezwykłą starannością.

Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego kontrahenta mamy indywidualne podejście. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Wycenę mebli na wymiar, opracowujemy na podstawie opisu bądź szkicu Klienta, wychodząc z własnymi propozycjami. Gwarantujemy, że efekt finalny danego projektu spełni potrzeby zleceniodawcy. Wykonujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble na wymiar. W ten sam sposób tworzymy meble na wymiar, które dzięki swojej trwałości i funkcjonalności nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń.

W zakładce kontakt znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące komunikacji z Działem Sprzedaży. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania związane z meblami na wymiar – od etapu projektowania po wykonanie i montaż - oraz podpowiedzą najlepsze rozwiązania.

Zachęcamy do zakupów zarówno mebli na wymiar, jak i mebli ze standardowej oferty. Aktualnie oferujemy możliwość bezpłatnej dostawy na terenie całej Polski! Warunki promocji są dostępne w zakładce transport.


fundusze europejskie
samorząd wielkopolski
europejski fundusz rozwoju regionalnego