Kategorie

Meble na wymiar

Nasze meble biurowe oraz regały na wymiar cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Zamówienia realizujemy nawet w ciągu zaledwie 2 dni. Tak szybkie wywiązanie się ze zobowiązań wobec Klienta umożliwia nam nowoczesny park maszynowy i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Tworzone przez nas meble biurowe na wymiar są wykonane z najlepszych materiałów i z niezwykłą starannością.

Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego kontrahenta mamy indywidualne podejście. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Wycenę regałów oraz mebli biurowych na wymiar, opracowujemy na podstawie opisu bądź szkicu Klienta, wychodząc z własnymi propozycjami. Gwarantujemy, że efekt finalny danego projektu spełni potrzeby zleceniodawcy. Wykonujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble na wymiar. W ten sam sposób tworzymy regały na wymiar, które dzięki swojej trwałości i funkcjonalności nadają się do pomieszczeń magazynowych, warsztatów i garażów.

W zakładce kontakt znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące komunikacji z Działem Sprzedaży. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania związane z meblami oraz regałami biurowymi na wymiar – od etapu projektowania po wykonanie i montaż - oraz podpowiedzą najlepsze rozwiązania.

Zachęcamy do zakupów zarówno regałów na wymiar, jak i innych mebli biurowych. Aktualnie oferujemy możliwość bezpłatnej dostawy na terenie całej Polski! Warunki promocji są dostępne w zakładce transport.


fundusze europejskie
samorząd wielkopolski
europejski fundusz rozwoju regionalnego